Trichoskopia
Masz problem z wypadaniem włosów? Znajdźmy przyczynę i podejmijmy odpowiednie działania.

INFO: Fizjologicznie człowiek może tracić od 40 do 100 włosów w ciągu dnia.

Zalety wykonania trichoskopii

– Wykrywanie schorzeń włosów,
– Diagnoza różnych chorób skóry głowy,
– Dotarcie do sedna problemów związanych z wypadaniem włosów,
– Poczucie pewności, że najlepiej dbasz o swoją skórę głowy.

Dla kogo polecane jest badanie trichoskopia?

Trichoskopia jest zalecana dla osób, które doświadczają utraty włosów. Może ona pomóc w ustaleniu przyczyny utraty włosów i określeniu najlepszego sposobu leczenia.

Trichoskopia jest nieinwazyjną procedurą diagnostyczną, która wykorzystuje specjalne urządzenie zwane trichoskopem do badania skóry głowy i mieszków włosowych. Pozwala to na szczegółowe obejrzenie skóry głowy i łodyg włosów, co może pomóc w zdiagnozowaniu problemów takich jak łysienie (utrata włosów), przerzedzenie włosów lub uszkodzenie mieszków włosowych.

Trichoskopia Wrocław

Jeśli szukasz najnowocześniejszej Trichoskopii we Wrocławiu, nie szukaj dalej niż nasz wyjątkowy zespół w Trycholog Wrocław. Oferujemy najnowszy i najbardziej zaawansowany sprzęt do analizy włosów i skóry głowy, abyś mógł uzyskać jak najlepsze wyniki. Rozumiemy znaczenie zdrowych włosów i skóry głowy i jesteśmy oddani zapewnieniu Ci najwyższej jakości leczenia, jakie jest możliwe na rynku.

Nasz zespół

Doświadczeni trycholodzy z Wrocławia.

mgr Elżbieta Fomenko - Trycholog

mgr Elżbieta Fomenko

Specjalista trycholog

Specjalista jednej z największej kliniki trychologicznej w Europie. Członek Polskiego Towarzystwa Trychologicznego. Wieloletnie doświadczenie w zakresie diagnostyki schorzeń skóry głowy, lekarz od włosów. Członek licznych kursów w zakresie leczenia i pielęgnacji preparatami trychologicznymi oraz szkoleniowiec.

Magdalena Czyrek - Trycholog

Magdalena Czyrek

Specjalista Trycholog

Doświadczony specjalista w zakresie diagnozowania oraz leczenia schorzeń trychologicznych w tym zabiegów oraz wykonywania skutecznych terapii za pomocą środków trychologicznych.

Umów wizytę w naszym gabinecie w Wrocławiu

Dobra rada, która pomoże Ci pokonać Twój problem.