darsonwalizacja
Masz problemy ze skórą głowy? Podejmij działanie i razem wyjdźmy im naprzeciw.

INFO: 85% Polaków nie cieszy się zdrowo wyglądającą skóra głowy. najczęstsze problemy to łuszczyca, wypadanie włosów czy łojotok

Osocze bogatopłytkowe – Zalety

  • Regeneruje tkanki i wspomaga gojenie,
  • Terapia PRP to nowy, innowacyjny zabieg, który pomaga Twojemu organizmowi leczyć się samemu,
  • Wykazano, że PRP pomaga w przypadku wielu różnych urazów i schorzeń,
  • Pożegnaj się z przewlekłym bólem,
  • Zmniejsza stan zapalny,
  • Odczuwanie mniejszego bólu i obrzęku.

Dla kogo polecane jest osocze bogatopłytkowe?

Terapia osoczem bogatopłytkowym jest zalecana dla osób z warunkami, które powodują przewlekłe stany zapalne i ból, takie jak zapalenie stawów, zapalenie ścięgien i zespół cieśni nadgarstka. Może być również korzystna dla osób z wypadaniem włosów lub problemami skórnymi.

Osocze bogatopłytkowe Wrocław

Terapia osoczem bogatopłytkowym (PRP) to zabieg medyczny wykorzystujący płytki krwi pacjenta do wspomagania procesu gojenia. Krew jest pobierana, a następnie odwirowywana w wirówce w celu oddzielenia płytek krwi od innych komórek krwi. Płytki krwi są następnie wstrzykiwane z powrotem do skóry pacjenta w miejscu urazu. Terapia PRP była stosowana w leczeniu różnych urazów, w tym urazów sportowych, bólu stawów, a nawet wypadania włosów. Niektórzy ludzie stosują również terapię PRP jako zabieg upiększający, twierdząc, że może ona zredukować zmarszczki i nadać skórze młodszy wygląd.

Zabiegi osoczem bogatopłytkowym wykonujemy w Wrocławiu w naszym gabinecie. Zachęcamy do kontaktu w razie pytań.

Nasz zespół

Doświadczeni trycholodzy z Wrocławia.

mgr Elżbieta Fomenko - Trycholog

mgr Elżbieta Fomenko

Specjalista trycholog

Specjalista jednej z największej kliniki trychologicznej w Europie. Członek Polskiego Towarzystwa Trychologicznego. Wieloletnie doświadczenie w zakresie diagnostyki schorzeń skóry głowy, lekarz od włosów. Członek licznych kursów w zakresie leczenia i pielęgnacji preparatami trychologicznymi oraz szkoleniowiec.

Magdalena Czyrek - Trycholog

Magdalena Czyrek

Specjalista Trycholog

Doświadczony specjalista w zakresie diagnozowania oraz leczenia schorzeń trychologicznych w tym zabiegów oraz wykonywania skutecznych terapii za pomocą środków trychologicznych.

Umów wizytę w naszym gabinecie w Wrocławiu

Dobra rada, która pomoże Ci pokonać Twój problem.