mezoterapia-iglowa
Czy twoje włosy mają problem z regeneracją? Jesteśmy w stanie temu zaradzić.

INFO: Zdrowy i gruby włos jest w stanie wytrzymać obciążenie o wadze 160-250 g! Cienki zaledwie 25-40 g.

Dla kogo polecana jest mezoterapia igłowa?

Mezoterapia to zabieg polegający na wstrzykiwaniu substancji w skórę za pomocą igły. Jest on powszechnie stosowany w celu poprawy wyglądu skóry, redukcji cellulitu i leczenia wypadania włosów. Mezoterapia może być zalecana dla osób, które chcą poprawić wygląd swojej skóry, zmniejszyć cellulit lub leczyć wypadanie włosów.

Dobrymi kandydatami do mezoterapii igłowej są osoby o ogólnie dobrym stanie zdrowia, mające realistyczne oczekiwania i poszukujące niechirurgicznych rozwiązań swoich problemów kosmetycznych. Zabieg ten nie jest zalecany dla kobiet w ciąży lub karmiących piersią, osób z aktywnymi infekcjami lub otwartymi ranami, a także osób z historią blizn keloidowych.

Zabieg powinien być odłożony na później, jeśli obecnie przyjmujesz leki rozrzedzające krew lub niedawno spożywałeś alkohol. Mezoterapia igłowa może nie być odpowiednia dla osób o bardzo wrażliwej skórze lub tych, którzy mają siniaki.

Na czym polega mezoterapia igłowa?

Zabieg ten przeprowadza się przy wykorzystaniu specjalistycznego pistoletu pneumatycznego lub też manualnie za pomocą odpowiednio dobranej strzykawki z cienką igłą. Iniekcja substancji aktywnych jest łatwa i bezpieczna. Każdorazowo specjalista samodzielnie dobiera odpowiedni preparat dopasowany do rodzaju skóry oraz potrzeb klienta, po wcześniejszej konsultacji, a także wykluczeniu wszelkich przeciwwskazań.

Preparat podawany jest podskórnie, trycholog wykonuje mikronakłucia. Zabieg nie jest bolesny, mogą pojawić się na skórze głowy niewielkie uwypuklenia, jednak znikają one po mniej więcej 24 lub 48 h. Co więcej, nie wymaga on rekonwalescencji, na drugi dzień można już zatuszować ewentualne zaczerwienienia, pojawiające się w obrębie skalpu.

Warto pamiętać, że tuż po zabiegu należy unikać stosowania szorstkich ręczników oraz preparatów, które mogą dodatkowo podrażnić skórę, np. tych wyprodukowanych na bazie alkoholu. Ponadto, do 48 h rozsądniej jest unikać korzystania z sauny, solarium i basenu.

Zalety i efekty zabiegu:

  • pobudzenie włosów do wzrostu,
  • rewitalizacja cebulek włosowych,
  • stymulacja krążenia w mieszkach włosowych,
  • gładsza skóra,
  • zmniejszone zmarszczki i drobne linie,
  • poczujesz się pewniej w swojej skórze,
  • twoi znajomi będą zachwyceni Twoim młodym wyglądem,
  • odżywienie i wzmocnienie włosów.

Zapraszamy do skorzystania z oferty.

Mezoterapia igłowa skóry głowy Wrocław

To metoda leczenia różnych schorzeń skóry polegająca na wstrzykiwaniu bezpośrednio w miejsca chorobowe niewielkich dawek substancji leczniczych. Mezoterapia przynosi nieocenione korzyści poprawy jakości włosów, hamuje ich wypadanie, przyczynia się do odrostu nowych kosmyków.

Mezoterapia igłowa wykonujemy we Wrocławiu. Jest to zaawansowany, nieinwazyjny zabieg, który może pomóc poprawić ogólny wygląd Twojej skóry. Przy użyciu specjalnego urządzenia, mezoterapia igłowa może pomóc poprawić elastyczność i jędrność Twojej skóry, a także zmniejszyć widoczność zmarszczek i drobnych linii. Zabieg może również pomóc w poprawieniu ogólnej struktury skóry, nadając jej bardziej młodzieńczy i promienny wygląd.

Podczas zabiegu za pomocą małej igły dostarczany jest bezpośrednio do skóry wysoko skoncentrowany roztwór składników aktywnych. Składniki aktywne zawarte w roztworze działają na poprawę ogólnego stanu zdrowia i wyglądu Twojej skóry. Mezoterapia igłowa to bezpieczny i skuteczny zabieg, który może zapewnić Ci zauważalne rezultaty już po jednej sesji.

Jeśli szukasz sposobu na uzyskanie zdrowszej i młodziej wyglądającej skóry, mezoterapia igłowa we Wrocławiu może być właśnie dla Ciebie. Skontaktuj się z nami już dziś, aby umówić się na konsultację z naszym doświadczonym zespołem.

Nasz zespół

Doświadczeni trycholodzy z Wrocławia.

mgr Elżbieta Fomenko - Trycholog

mgr Elżbieta Fomenko

Specjalista trycholog

Specjalista jednej z największej kliniki trychologicznej w Europie. Członek Polskiego Towarzystwa Trychologicznego. Wieloletnie doświadczenie w zakresie diagnostyki schorzeń skóry głowy, lekarz od włosów. Członek licznych kursów w zakresie leczenia i pielęgnacji preparatami trychologicznymi oraz szkoleniowiec.

Magdalena Czyrek - Trycholog

Magdalena Czyrek

Specjalista Trycholog

Doświadczony specjalista w zakresie diagnozowania oraz leczenia schorzeń trychologicznych w tym zabiegów oraz wykonywania skutecznych terapii za pomocą środków trychologicznych.

Umów wizytę w naszym gabinecie w Wrocławiu

Dobra rada, która pomoże Ci pokonać Twój problem.