darsonwalizacja
Masz problemy ze skórą głowy? Podejmij działanie i razem wyjdźmy im naprzeciw.

INFO: 85% Polaków nie cieszy się zdrowo wyglądającą skóra głowy. najczęstsze problemy to łuszczyca, wypadanie włosów czy łojotok

Peeling kawitacyjny – Zalety

  • Ultradźwiękowy peeling kawitacyjny to najnowsza technologia w medycynie estetycznej,
  • Jest bezbolesny i nie wymaga znieczulenia,
  • Poczujesz się pewniej we własnej skórze,
  • Delikatna i nieinwazyjna alternatywa dla peelingów laserowych i ultradźwiękowych,
  • Odpowiedni dla wszystkich typów skóry,
  • Zobaczysz zauważalną różnicę w wyglądzie swojej skóry – nawet po pierwszym zabiegu,
  • Pożegnaj się z obwisłą, pomarszczoną skórą.

Dla kogo jest polecany jest zabieg peelingu kawitacyjnego?

Peeling kawitacyjny to zabieg kosmetyczny, który wykorzystuje fale dźwiękowe o wysokiej częstotliwości do usuwania martwych komórek skóry i poprawy jej wyglądu. Zabieg ten jest często stosowany w leczeniu zmarszczek, drobnych linii i blizn potrądzikowych. Może być również stosowany do poprawy wyglądu skóry na twarzy, szyi, klatce piersiowej, rękach i ciele. Zabieg peelingu kawitacyjnego jest bezpieczny dla wszystkich typów skóry i nie wymaga przestojów. Zabieg ten polecany jest osobom, które szukają niechirurgicznego sposobu na poprawę wyglądu skóry.

Peeling kawitacyjny Wrocław

W naszym gabinecie trychologicznym we Wrocławiu zapewniamy Ci możliwość odkrycia na nowo naturalnego piękna, które tkwi w Tobie. Oferujemy wykonanie peeling kawitacyjnego jako, innowacyjny sposób na uzyskanie pięknej, rozświetlonej skóry głowy.

Zabieg wykorzystuje fale ultradźwiękowe do usuwania martwych komórek naskórka i zanieczyszczeń z powierzchni skóry. W ten sposób uzyskuje się głębokie oczyszczenie, które pozostawia skórę wyglądającą i czującą się bardziej miękką, gładką i promienną. Warto dodać, że peeling kawitacyjny jest odpowiedni dla wszystkich rodzajów skóry i może być dostosowany do Twoich konkretnych potrzeb.

Więc, jeśli więc szukasz sposobu na rewitalizację swojego wyglądu i przywrócenie pewności siebie, już dziś zarezerwuj konsultację na stronie Trycholog Wrocław.

Nasz zespół

Doświadczeni trycholodzy z Wrocławia.

mgr Elżbieta Fomenko - Trycholog

mgr Elżbieta Fomenko

Specjalista trycholog

Specjalista jednej z największej kliniki trychologicznej w Europie. Członek Polskiego Towarzystwa Trychologicznego. Wieloletnie doświadczenie w zakresie diagnostyki schorzeń skóry głowy, lekarz od włosów. Członek licznych kursów w zakresie leczenia i pielęgnacji preparatami trychologicznymi oraz szkoleniowiec.

Magdalena Czyrek - Trycholog

Magdalena Czyrek

Specjalista Trycholog

Doświadczony specjalista w zakresie diagnozowania oraz leczenia schorzeń trychologicznych w tym zabiegów oraz wykonywania skutecznych terapii za pomocą środków trychologicznych.

Umów wizytę w naszym gabinecie w Wrocławiu

Dobra rada, która pomoże Ci pokonać Twój problem.