Cenniki
badań i konsultacji

 

Cenniki
zabiegów

 • Trichoskopia
  190 – 220 PLN 
  Czas: 30-45 minutBadanie polega na analizie skóry głowy i włosów za pomocą analizera przy użyciu różnych źródeł światła pod powiększeniem do 200x.

 

 • Preparaty trychologiczneW naszej ofercie dostępne są specjalne preparaty o opatentowanych formułach, które intensywnie pobudzają metabolizm komórek macierzystych w cebulkach włosów.

 

 • Mezoterapia igłowa (cała głowa) – 1 zabieg
  320 – 390 PLN 
  Czas: 30 minut
  Cena promocyjna: przy serii zabiegów 290 zł lub 370 zł za zabiegWarunkiem skorzystania z PROMOCJI jest wykupienie karnetu (min.5 zabiegów) podczas pierwszej wizyty.Cena zabiegu zależna jest od rodzaju użytego preparatu oraz zdiagnozowanego przez Trychologa schorzenia.Celem podtrzymania efektów kuracji zaleca się po serii zabiegów wykonanie jednego zabiegu przypominającego co 2-3 miesiące.
 • Mezoterapia igłowa (korona głowy) – 1 zabieg
  220 – 290 PLN 
  Czas: 30 minut
  Cena promocyjna: przy serii zabiegów 190 zł lub 270 zł za zabiegWarunkiem skorzystania z PROMOCJI jest wykupienie karnetu (min.5 zabiegów) podczas pierwszej wizyty.Cena zabiegu zależna jest od rodzaju użytego preparatu oraz zdiagnozowanego przez Trychologa schorzenia.Celem podtrzymania efektów kuracji zaleca się po serii zabiegów wykonanie jednego zabiegu przypominającego co 2-3 miesiące.
 • Mezoterapia igłowa (punktowo oraz zakola) – 1 zabieg Czas: 30 minut
  Cena zależna od wielkości oraz od rodzaju zastosowanego preparatu.

 

 • Zabieg dr Cyj
  700 PLN

  Czas: 30 minutDr.Cyj to zabieg peptydowy, który intensywnie wspomaga odrost włosów i zatrzymuje proces ich wypadania.

 

 • Infuzja tlenowa
  180 PLN 
  Czas: 30 minut
  Cena promocyjna: 150 zł przy serii min. 5 zabiegów (oszczędzasz 150 zł)Warunkiem skorzystania z PROMOCJI jest wykupienie karnetu (min.5 zabiegów) podczas pierwszej wizytyInfuzja tlenowa to bezinwazyjna, bezbolesna, bez przerwania ciągłości naskórka procedura zabiegowa.

 

 • Trychologiczny zabieg regeneracyjny na łodygę włosa
  270 PLN 

  Czas: 60 minut
  Cena promocyjna: 240zł przy serii min. 4 zabiegów (oszczędzasz 120zł)Warunkiem skorzystania z PROMOCJI jest wykupienie karnetu (min.4 zabiegów) podczas pierwszej wizyty.Rekomendujemy powtórzenie zabiegu Innovatis Luxury 4-6 razy w odstępach co 14 dni

 

 • Lampa Dermalight
  80 PLN 
  Czas: 30 minut
  Cena promocyjna: 60 zł przy serii min. 5 zabiegów (oszczędzasz 100 zł)Warunkiem skorzystania z PROMOCJI jest wykupienie karnetu (min.5 zabiegów) podczas pierwszej wizyty.Zabieg ten stosujemy jako wspomaganie przy leczeniu łuszczycy, atopowego zapalenia skóry głowy oraz przy osłabionych włosach.

 

 • Darsonwalizacja
  80 PLN 
  Czas: 30 minut
  Cena promocyjna: 60 zł przy serii min. 5 zabiegów zbiegów (oszczędzasz 100 zł)Warunkiem skorzystania z PROMOCJI jest wykupienie karnetu (min.5 zabiegów) podczas pierwszej wizyty.Działanie biologiczne zabiegu to wytwarzane słabe ciepło, które powoduje niewielkie ogrzanie tkanek układu nerwowego.

 

 

 

 

 • Analiza pierwiastkowa włosów
  350 PLN 
  Czas: 30 minutAnaliza Pierwiastkowa Włosów jest użyteczną metodą uzyskania oceny mineralnej stanu zdrowia człowieka, określa stężenie pierwiastków w organizmie i umożliwia opracowanie prawidłowego programu żywieniowego.

 

 • Analiza pierwiastkowa włosów + konsultacja
  450 PLN 
  Czas: 30 minutAnaliza Pierwiastkowa Włosów jest użyteczną metodą uzyskania oceny mineralnej stanu zdrowia człowieka, określa stężenie pierwiastków w organizmie i umożliwia opracowanie prawidłowego programu żywieniowego.

 

 • Mikropigmentacja
  1140 PLN 
  Czas: 2 godziny
  Cena promocyjna: 980 złMikropigmentacja to bezpieczny zabieg pigmentacji skóry, imitujący zagęszczenie włosów na głowie lub twarzy (zarost u mężczyzn).

 

 • Osocze bogatopłytkoweZabieg jest bezpieczny gdyż osocze pozyskiwane jest z krwi pacjenta. Osocze uzyskiwane jest z odwirowania krwi i podane jest śródskórnie za pomocą techniki mezoterapii igłowej.

 

 • Lampa LED PDT za 1 zabieg
  80 PLN 
  Czas: 25 minut
  60 zł przy serii min. 10 zabiegów zbiegów. Oszczędzasz 200 zł
  Warunkiem skorzystania z PROMOCJI jest wykupienie karnetu (min.10 zabiegów) podczas pierwszej wizyty.