Nasz Ekspert Trychologii

mgr Elżbieta Fomenko – Trycholog

Certyfikowany specjalista renomowanej, największej kliniki trychologicznej w Europie. Wieloletni członek Polskiego Towarzystwa Trychologicznego. Stale podnosi kwalifikacje zawodowe uczestnicząc w praktycznych szkoleniach oraz kongresach z zakresu dermatologii i trychologii w Polsce i na świecie. Jest doświadczonym diagnostą schorzeń skóry głowy, specjalistą od chorób włosów. Renomowany specjalista w leczeniu zabiegowym a także w dziedzinie leczenia i pielęgnacji preparatami trychologicznymi. Szkoleniowiec, konsultant medycznego zagęszczania włosów.

Konsultacje online z trychologiem

W naszej Klinice Włosa TRCHG we Wrocławiu przeprowadzamy również konsultacje trychologiczne w formie online. Aby skorzystać z usługi, należy przesłać zgłoszenie ze wstępnie opisanym problemem na nasz adres e-mail: kontakt@klinikawlosow.com lub też umówić się i ustalić datę spotkania telefonicznie: +48 790 702 002.

Dla kogo są konsultacje trychologiczne online?

Konsultacje online skierowane są przede wszystkim dla osób, które nie mogą z przyczyn losowych lub logistycznych zjawić się w naszym gabinecie stacjonarnie. Podczas wizyty online nasz ekspert trychologii omówi z Tobą dokładnie problem, a także zaproponuje wdrożenie odpowiedniego leczenia.

Zalety konsultacji online

Jedną z głównych zalet wizyty trychologicznej w formie online jest na pewno wygoda. Możesz omówić wstępnie swoje objawy z naszym ekspertem trychologii bez wychodzenia z domu, pozwoli Ci to również zaoszczędzić czas. Ponadto, jest to także świetne rozwiązanie dla osób spoza Wrocławia, które nie muszą przyjeżdżać specjalnie do naszej Kliniki TRCHG.

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z oferty.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *