dr.Cyj – rekomendowany zabieg peptydowy, który intensywnie wspomaga odrost włosów i zatrzymuje proces ich wypadania.

Łysienie może przebiegać gwałtownie lub przybierać formę niezauważalną. Długotrwały stres, nerwica lub silny wstrząs psychiczny może doprowadzić do nagłej utraty włosów w jednym lub kilku miejscach. Mówimy wówczas o łysieniu plackowatym. Łysienie tego typu może być także spowodowane także chorobami, które należy jak najszybciej zdiagnozować.

W Klinice Włosów w dzielnicy Krzyki we Wrocławiu po przeprowadzeniu przez trychologa badań trichoskopowych i po wstępnej diagnozie kierujemy pacjenta do lekarzy odpowiedniej specjalizacji celem wykonania szczegółowych badań. Po analizie kompleksowych badań wdrażamy odpowiednią terapię celem zatrzymania łysienia plackowatego.

Istnieje jeszcze inny rodzaj łysienia gdzie nie ma gwałtownego wypadania włosów lecz następuje stopniowy ich zanik. Mamy wtedy do czynienia z miniaturyzacją mieszków włosowych z których w miejscu utraconego włosa wyrasta włos coraz słabszy, krótszy i cieńszy w w końcowym etapie łysienia przyjmuje postać meszku. W zaawansowanym etapie łysienia mieszki włosowe całkowicie zanikają.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *